0850 532 6602
menü

Aksa yetkili
en iyi 4 firmadan ücretsiz teklif al, karşılaştır!

Müşteri memnuniyeti en yüksek Giresun doğalgaz firmalarından montaj dahil şimdi en uygun 4 fiyat teklifi alın.

Son istek 7 dakika önce Bugün 216 teklif isteği
Anasayfa Yetkili Firmalar Giresun Merkez Osmanlı Mühendislik
Osmanlı Yapı Ve Doğalgaz Giresun
5,0 / 4 İnceleme

Osmanlı Mühendislik

Hacısiyam Mah İnönü Cad. No86/ A Merkez / Giresun
Osmanlı Mühendislik firmasından şimdi teklif al

Osmanlı Yapı Ve Doğalgaz

Osmanlı Mühendislik firmasından şimdi teklif al

Hizmetlerimiz

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı , Bina Ana Kolon Gaz Tesisatı , Kalorifer Tesisatı , Isı Pompası, Radyatör Montajı

Hakkımızda

İklimlendirme sektöründe 2013 yılından itibaren faaliyete başlayan Osmanlı Mühendislik, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş. Isıtma soğutma alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor. Bugün, ısıtma sektörünün Önde Gelen firmalarından Birisi Olan Osmanlı Mühendislik Binlerce Bağımsız Mekânın ısıtma dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Son teslim Edilen İşlerimizden Bazıları Bulancak TOKİ , AKSU TOKİ, DERELİ TOKİ 1 VE 2 , MAKSEM İNŞAAT ,AYDUR İNŞAAT , ACAR TOKİ ( 600 DAİRE) Olarak Devam Eden Projelerimizin Bazılarıdır. Konusunda profesyonel mühendis ve usta ekibimiz tüm soru ve isteklerinize zamanında ve doğru hizmet almanız için varız. Osmanlı Mühendislik bünyesinde Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Elektrik Taahhüt, İnşaat alanında hizmet vermektedir. Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Giresun ilinde Hizmet Vermektedir. Giresun da ve Görele de bulunan Şubeleri ile yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma sektöründe çözüm sunuyor. Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma ötesi çözümler geliştiren Osmanlı Mühendislik ; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. EVİNİZİN KONFORU İÇİN BİZE UĞRAMADAN KARAR VERMEYİN.

Yorumlar 4 yorum

İstanbul - 20 Eylül 2023, Çarşamba

Hasan Saraç

Yapılan montajdan, müşterilerine karşı ilgili olmalarindan, temiz işlerinden gayet memnunum. Kendi Dostlarıma da öneriyorum.

İstanbul - 18 Eylül 2023, Pazartesi

Seren Uzun Irmak

Kaliteli işçilik leri için özellikle teşekkür ederim. Kombiyi çok beğendim. Önerileri için tekrar teşekkür ederim. Osmanlı mühendisliği tavsiye ederim.

İstanbul - 18 Eylül 2023, Pazartesi

Hilal Keklikçi

Kaliteli ürünü uygun fiyata satın aldım. Güleryüzlü ve işinin ehli personelleri de işleri hızlı yaptı. Teşekkürler Osmanlı Mühendislik

İstanbul - 18 Eylül 2023, Pazartesi

Vedat Doğan

Merhaba buradan hizmet almak gerçekten güzel. çok memnun kaldım aldığım ürün ve müşteri hizmeti çok kaliteli, içinden çıkamadığım konulara gece gündüz anında cevap alabilmem, sorulara verilen hızlı ve anlaşılır yanıtlar, fiyat&performans mükemmel herşey için teşekkür eder. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2024 Kombi Mühendisi
En İyi Fiyatı Bul