Arçelik kombilerde 1.500₺ tasarruf et
En iyi 4 Arçelik bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 24 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %92 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 20.640 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 14 lt/dk |
Arçelik Atria 24 kW, %92 verimli tam yoğuşmalı kombidir.
Arçelik Atria 24 kW kombilerin fiyat aralığı kurulum hariç 29.877 ₺ - 31.135 ₺ arasında değişmektedir.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 4 saat 3 dakika önce
24 kW kombiler ortalama 10 metreye kadar panel radyatörü ısıtabilmektedir. Bu nedenle Arçelik Atria 24 kW 100 m² - 250 m² arasında bir alanı ısıtabilmektedir.
Kombinin ısıtabileceği alan bulunduğunuz şehrin kış şartlarına ve binanın izolasyon durumuna göre değişebilir. Kesin sonuçlar için aşağıdaki form yardımıyla ısı kaybınızı hesaplayabilirsiniz.
Arçelik Atria 24 kW, A enerji sınıfı ile hem ısınma hem de sıcak su konusunda tasarruflu bir çözümdür. %92 ısıtma verimliliği sayesinde yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltır. 22 kW nominal gücüyle orta büyüklükteki evler için idealdir.
Sıcak su tarafında da A sınıfı verimliliğe sahiptir. XL kullanım profili sayesinde aynı anda birden fazla muslukta sıcak su sağlar, bu sayede ailelerin sıcak su ihtiyacını rahatlıkla karşılar.
Yıllık sadece 41 kWh elektrik ve 18 GJ yakıt tüketimiyle ekonomik bir kombidir. 54 dB ses seviyesi ile standart seviyede sessiz çalışır ve evinizde konforlu bir ısınma sağlar.
Tasarruf etmek ve konforlu bir ısınma deneyimi yaşamak isteyenler için Arçelik Atria 24 kW, güvenilir bir tercihtir.
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 24 kW |
| Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 24 kW |
| Kapasite Sınıfı | 20.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 14 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 440 mm |
| Boy | 640 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Ağırlık | 25 kg |