Arçelik kombilerde 1.500₺ tasarruf et
En iyi 4 Arçelik bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 30 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %91,8 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 25.800 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 18 lt/dk |
Arçelik Atria 30 kW, %91.8 verimli tam yoğuşmalı kombidir.
Arçelik Atria 30 kW kombilerin fiyat aralığı kurulum hariç 33.041 ₺ - 34.432 ₺ arasında değişmektedir.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 2 saat 33 dakika önce
26.000 kcal/h güce sahip olan Arçelik Atria 30 kW ortalama 12-13 metre panel radyatörü ısıtabilir.
Arçelik Active Power 30 kW'nın evinize uygun olup olmadığını aşağıdaki form yardımıyla öğrenebilirsiniz.
Arçelik Atria 30 kW, A enerji sınıfı ile hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyaçlarında yüksek verim sunmaktadır.
%91.8 ısıtma verimliliği ve 26 kW ısıtma gücü sayesinde özellikle orta ve büyük metrekareli konutlar için idealdir.
XL sıcak su profiline sahip olması, aynı anda birden fazla musluktan sıcak su sağlayabileceği anlamına gelir; bu da kalabalık evlerde büyük konfor sağlar.
Yıllık sadece 18 GJ yakıt ve 40 kWh elektrik tüketimiyle çalışır, bu da onu hem ekonomik hem çevre dostu bir seçenek haline getirir.
54 dB ses seviyesiyle sessiz çalışan bu model, yaşam alanında rahatsızlık oluşturmaz.
Kombi Mühendisi güvencesiyle, Arçelik Atria 30 kW modeli ihtiyacınıza göre en doğru tercih olabilir.
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 30 kW |
| Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 30 kW |
| Kapasite Sınıfı | 26.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 18 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 440 mm |
| Boy | 640 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Ağırlık | 31 kg |