Arçelik kombilerde 1.500₺ tasarruf et
En iyi 4 Arçelik bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 35 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %91 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 30.100 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 18 lt/dk |
Arçelik Atria 35 kW, %91.8 verimli tam yoğuşmalı kombidir.
Arçelik Atria 35 kW kombilerin fiyat aralığı kurulum hariç 42.084 ₺ - 43.856 ₺ arasında değişmektedir.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 2 dakika önce
35 kW kombiler ortalama 15 metre panel radyatörü ısıtabilmektedir. Ayrıca Arçelik Atria 35 kW yüksek sıcak su konforuna sahip olası nedeniyle 2-3 banyolu evler için iyi bir tercih olabilir.
Kombinin ısıtabileceği alan bulunduğunuz şehrin kış şartlarına ve binanın izolasyon durumuna göre değişebilir. Kesin sonuçlar için aşağıdaki form yardımıyla ısı kaybınızı hesaplayabilirsiniz.
Arçelik Atria 35, A enerji sınıfıyla yüksek verimlilik ve güçlü ısıtma performansı sunar. %91 mevsimsel mahal ısıtma verimliliği ile geniş alanlar için idealdir.
32 kW nominal ısı gücü sayesinde büyük metrekareli konutlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıllık enerji tüketimi 63 GJ seviyesindedir.
Su ısıtma tarafında da A sınıfı enerji verimliliği ve %85 performans sunar. XL su ısıtma yük profili, aynı anda birden fazla musluğa sıcak su sağlamaya imkan verir.
Yıllık 42 kWh elektrik ve 18 GJ yakıt tüketimi ile ekonomik ve çevreci bir seçenektir.
57 dB ses seviyesi ile çalışır; yüksek performansına rağmen yaşam alanlarınızda konfor sağlar.
| Marka | Arçelik |
| Model | Atria 35 kW |
| Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 35 kW |
| Kapasite Sınıfı | 30.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 18 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 440 mm |
| Boy | 640 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Ağırlık | 32 kg |