0850 532 6602
menü

İgdaş yetkili
en iyi 4 firmadan ücretsiz teklif al, karşılaştır!

Müşteri memnuniyeti en yüksek İstanbul doğalgaz firmalarından montaj dahil şimdi en uygun 4 fiyat teklifi alın.

Son istek 6 dakika önce Bugün 92 teklif isteği
Anasayfa Yetkili Firmalar İstanbul Çekmeköy Başar Altan Mühendislik
Başar Altan Mühendislik İstanbul
5,0 / 36 İnceleme

Başar Altan Mühendislik

Aydınlar Mah Kamer Sok No:4/A Çekmeköy / İstanbul
Başar Altan Mühendislik firmasından şimdi teklif al

Başar Altan Mühendislik

Başar Altan Mühendislik firmasından şimdi teklif al

Hizmetlerimiz

Doğalgaz Hizmetleri,doğalgaz Projesi Çizimi ,igdaş İşlemleri,isınma Sistemleri,kombi Satışı Ve Montajı,işyeri Doğalgaz

Hakkımızda

DG Proje 1998 yılında İstanbul Anadolu Yakasında doğalgaz sektöründeki yerini alarak faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, proje çizimi aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda aranan bir firma olma başarısını elde etmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Doğalgaz sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir.

Başar Altan Mühendislik ve DG Proje olarak, doğalgaz alanında dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi; ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak sunmayı amaçlamaktadır. Bununla kalmayıp firmamız Gerçek kalite, iyi hizmettir! anlayışına sahip; kaliteli, çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

İgdaş yetkili mühendislik firmamız aynı zamanda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistemler geliştirmek ve sektöründe öncü bir firma olarak yerini almak için kurulmuştur.

Yorumlar 36 yorum

İstanbul - 6 Eylül 2023, Çarşamba

Serkan Sarımaden

Başar bey tüm iş akışını tane tane anlatıp insanın kafasındaki tüm soru işaretlerini yok ediyor. Walla ben sormadan hepsini anlattı zaten kendisi. Kombi tercihi hakkında da yardımcı oldu randevu günü dediği saat gelip değiştirdiler kombiyi gaz açma ve servis işlerinide halletip tüm süreci bitirdi. Teşekkürler.

İstanbul - 28 Ağustos 2023, Pazartesi

Nafi Calbaz

çok memnun kaldım zamanlama güzel iş takibi çok çok iyi ısı sonuna kadar takip ediyorlar herkese tavsiye ederim güvenilir işinin takipçisi bir firma teşekkür ederim

İstanbul - 14 Ağustos 2023, Pazartesi

Mahmut Ekiz Cevaplandı

Tek kelime ile ilgi alaka ve zaman konusunda beni hiç bir sıkıntıya sokmadilar dedikleri zaman gelip kombimi takip,aynı gün içinde bütün işlemlerimi hallettikleri için çok ama çok teşekkürler 10 numara 5 yıldız bir firma.

Başar Altan Mühendislik

Çok teşekkürler mahmut bey saygılar

İstanbul - 14 Ağustos 2023, Pazartesi

Erkan Batman Cevaplandı

Eski kombimin yeni bir modelle değişimi için araştırma yaparken Başar Altan Mühendislik ile yolumuz kesişti. Başar bey benimle iletişime geçerek ihtiyaçlar doğrultusunda markalar ve fiyatlar bakımında en ince ayrıntısına kadar tarafıma bilgilendirme yaptı. İhtiyacıma en uygun kombi olarak Eca proteus premix 28 kw yoğuşmalı kombide karar verdik. Kaliteyi en uygun fiyata almama yardımcı oldu. Siparişimi verdikten sonra 2 günden daha az bir sürede ürün gelip montajı yapıldı ve kullanmaya başladım. Kombi değişim ile ilgili tüm prosedürleri (eski kombi söküm, yeni kombi montajı, igdaş testleri, garanti için servis yönlendirmelerini ) hepsini Başar bey bizzat yönetti bana hiç bir işlem kalmadı. Bu süreç zarfında aklıma gelen tüm soruları bizzat Başar bey çok samimi bir şekilde geri dönüşleriyle cevaplandırdı. Sipariş verişimin ve en son servisin gelişine kadar geçen 4-5 günlük süreçte Başar bey çok yardımcı oldu. Yaptığım alışverişten memnun kaldım. Başar Altan Mühendislik ve başta Başar beyin tüm samimiyeti ve ticareti için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı işler. Saygılarımla.

Başar Altan Mühendislik

Güzel yorumlarınız için minnettarım saygılar

İstanbul - 10 Temmuz 2023, Pazartesi

Fatih Tekin Cevaplandı

Başar bey sürecin en başından sonuna kadar çok ilgiliydi. Başarılı bir kurulum oldu çok teşekkürler.

Başar Altan Mühendislik

Saygılar güzel yorumlarınız çok teşekkürler

İstanbul - 10 Temmuz 2023, Pazartesi

Fatih Kumtepe

Başar Altan mühendislikten Demirdöküm nitromix 28 aldım. Kurulum yapmaya gelen ustalar tertemiz bir işçilik yaptılar. Eski kombi sökümü yenisinin montesi ve yoğuşma gideri boruları aklınıza ne gelirse hepsini Türkiye standartlarının üzerinde yaparak kombiyi teslim ettiler. Başar bey de igdaş ve servis açma işlemlerini bizzat kendisi yönlendirme yaptı. Size kalan hiç birşey kalmıyor. Bütün mevzuatı kendileri yapıp size sadece almış olduğunuz kombinin kullanması kalıyor sadece. Kendilerine ve ustalarına teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla öneririm kendilerini.

İstanbul - 10 Temmuz 2023, Pazartesi

Serdar Ağan

Firma olarak güvenilir ve profesyonel olduklarını belirtirim.Her konuda müsteriye yardımcı oluyorlar.teşekkür ederiz.

İstanbul - 19 Haziran 2023, Pazartesi

Özay Özbaş

Eca proteus marka kombiyi yorumları okuyarak ve tamircilerin görüşünü alarak tercih ettim, kombi mühendisinden aldığım teklifler ile en iyi teklifi veren Başar mühendislikten memnun kaldım, bu süreçte iletişimleri çok iyiydi. Teşekkürler

İstanbul - 15 Haziran 2023, Perşembe

Merve Akar

Güvenilir ve işini güzel yapan bir firma gerek ustaları gerek Başar bey çok ilgililer. Müşteriyi uğraştırmadan ve mağdur etmeden bütün işlemleri hallediyorlar. Herşey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

İstanbul - 2 Haziran 2023, Cuma

Cuneyt Doğankuş

Vaillant eco tec pro kombi aldım. Başar bey ve ekibi son derece ilgili, çok memnun kaldım. Kurulum öncesi ve kurulum sonrasında hep ilgilendi. Her şey dört dörtlüktü. Teşekkürler

İstanbul - 26 Mayıs 2023, Cuma

Yasemin Kartal

Profesyonel ve kurumsal bir firma . İstediğimiz her an ulaşabildik. Personelleri çok titiz ve çok kaliteli. Her şey için Başar bey ve ekibine teşekkür ederim.

İstanbul - 26 Mayıs 2023, Cuma

Hakan Erdem

Çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için

İstanbul - 26 Mayıs 2023, Cuma

Özgür Kağan

Sözünün eri nadir esnaflardan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

İstanbul - 4 Mayıs 2023, Perşembe

Ali Balcı Cevaplandı

Aldığım kombi fiyatınıda ve aralarındaki farkları detaylı olarak anlattılar tercihi bize bıraktılar bizimde görüşümüzü istediler bu güzel bir şey seçenekleri çok tavsiye ederim sizi yaniltacak bir saniyeleri yok size sadece hizmet vermek istiyorlar ve gelen ustadan ve hizmetten de memnunuz her şey için teşekkür ederiz

Başar Altan Mühendislik

çok teşekkür ederim ali bey saygılar

İstanbul - 4 Mayıs 2023, Perşembe

Hakan Erdoğan

Selamlar, Başar Altan beye çok teşekkür ederim. İlk kez kendisinden kombi değiştirme hizmeti aldım. Konuşma uslubu İlgi ve alakası, konulara hakimiyeti, çok hızlı çözümler üretip uygulamaya geçmesi mükemmel. Montaja gelen Ali ustaya da ayrıca teşekkür ederim. Ustalığı Efsane. Çok temiz iş çıkardı. Etrafımda tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

İstanbul - 28 Nisan 2023, Cuma

Kıvanç Akatay

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

İstanbul - 27 Nisan 2023, Perşembe

İsmail Demirörs

Söz verildiği zaman gelip, temiz bir işçilik yaptılar. Tavsiye ederim

İstanbul - 27 Nisan 2023, Perşembe

Ahmet Yurdakul Cevaplandı

Firmanızdan ve montajı yapan ustadan memnun kaldım. Doğru tercih yapmışım. İşlerinizin daim ve kazançlı olmasını dilerim. Saygılarımla,

Başar Altan Mühendislik

Çok teşekkürler saygılar efendim

İstanbul - 27 Nisan 2023, Perşembe

Fikret Yılmaz

Üründen ve kurulumdan memnun kaldım

İstanbul - 2 Mart 2023, Perşembe

Hikmet Demirbaş Cevaplandı

Almış olduğum kombinin performansını bir süre kullandıktan sonra yorumlayabilirim fakat; Başar Altan Mühendislik işini layıkıyla yapan, servis öncesi ve sonrası işini takip eden iyinin ötesinde bir firma. Başar Altan Bey ve Ali Ustaya emekleri için çok teşekkür eder, ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Başar Altan Mühendislik

çok teşekkür ederşm hikmet bey saygılar

İstanbul - 23 Şubat 2023, Perşembe

Hasan Üçdemir Cevaplandı

Çok profesyonel bir firma . Zamanında ve kaliteli bir işçilik . Tüm ayrıntıları kendileri çözüyorlar. Çok teşekkürler.

Başar Altan Mühendislik

çok teşekkürler hasan bey saygılar

İstanbul - 23 Şubat 2023, Perşembe

Ozcan Zey Cevaplandı

Ben hiç tanımadan İnternet aracılığıyla tel. Numarasına ulaştım gerek işçilik gerek esnaflık yönünden saatinde bile hiç gecikme olmadan kombi değişimini yaptılar ben dükkana kadar gittim bu yazıyı okuyosaniz doğru yerdesiniz ellerinize sağlık kardeşim başarılar diliyorum

Başar Altan Mühendislik

çok teşekkür ederim her zaman hizmetinizdeyiz

İstanbul - 22 Şubat 2023, Çarşamba

Hakan Kılıç

Ali ustaya çok teşekkürler. Eline emeğine sağlık çok ilgili ve işinin ehliydi. Sanki kendi evine yapıyormuş gibi titizlikle çalıştı

İstanbul - 11 Şubat 2023, Cumartesi

Kubilay Kulaoğlu

Merhaba, İnternette çok araştırma yaptıktan sonra Başar bey ile konuşma fırsatı buldum. Bir ürünü satmaktan çok bana yardımcı olmaya çalıştı. Kurulum esnasında gelen teknisyen arkadaşta güzel bir şekilde kurulumu yapti. Görevleri olmamasına rağmen geçmiş tesisatta ki hatayı da bulup düzeltiler. Destekleri için teşekkür ederim.

İstanbul - 31 Ocak 2023, Salı

Tolga Erguden

Öncelikle Başar Altan mühendislik'ten Başar beye ve servis ustası Ali beye guler yuzlerinden anlayışlarindan ve çözüm odaklı çalismalarindan dolayi cok çok tesekkur ederim kesinlikle herkese tavsiye ederim sizinle calismalarini bir kere daha ilginiz ve alakaniz icin cok tsk ederim iyiki sizi tanimisim ve sizinle calismisim.

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2023 Kombi Mühendisi
En İyi Fiyatı Bul