Baymak kombilerde 5.000₺ tasarruf et
En iyi 4 Baymak bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Baymak |
| Model | Lambert LPY 45 |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %93 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 35.260 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 18,6 lt/dk |
41 kW ısıtma gücü olan Baymak Lambert LPY 45, dakikada 18.6 litre sıcak su verebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Baymak Lambert LPY 45 bu kapasitelerdeki diğer kombilere göre son derece uygun fiyatlıdır ve 44.964 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 2 saat 34 dakika önce
Lambert LPY 45, 300 m2 üstü konut ve iş yerleri için Baymak tarafından tasarlanmıştır. 35.000 kcal/h ısıtma gücü ve 45 kW kullanım suyu kapasitesiyle 2 - 3 banyolu büyük konutlar için idealdir.
Isıtma gücü 41 kW olup kullanım suyunda 45 kW kapasiteye sahiptir.
Isıtma verimi %93, kullanım suyu verimi %81.4'tür. Lambert LPY 45, ErP sınıflandırmasında ısıtma için A, kullanım suyunda XL profilde A derecelidir.
gürültü şiddeti 55 dB'dir.
Lambert LPY 45, 802x450x340 mm ebatlarında olup 38 kg ağırlığında bulunuyor.
Kullanım suyunda dakikalık 0,15 litrelik akışta dahi çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Ana bloğu pirinçten yapılmıştır. Lambert LPY 45 premix yoğuşmalı kombinin ana eşanjörü ve plakalı eşanjörü paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
| Marka | Baymak |
| Model | Lambert LPY 45 |
| Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 41 kW |
| Kapasite Sınıfı | 35.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 18.6 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 450 mm |
| Boy | 803 mm |
| Derinlik | 340 mm |
| Ağırlık | 38 kg |
| Renk | Beyaz |
Kaliteli ürün ve işin ehli ustalarıyla verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederiz.
ÇOK TEŞEKKUR EDERİZ GÜZEL DÜŞÜNCENİZ İÇİN