Buderus kombilerde 4.000₺ tasarruf et
En iyi 4 Buderus bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Buderus |
| Model | Logamax Plus GB172i 30 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %93 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 25.800 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 13,7 lt/dk |
Buderus Logamax Plus GB172i 30 kW kombilerin fiyatları 63.312₺ - 65.978₺ arasında değişmektedir.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 1 saat önce
Buderus GB 172i 30 kW'nın evinizin ısıtmasına uygun olup olmadığını aşağıdaki araç yardımıyla hemen öğrenebilirsiniz.
Buderus Logamax Plus GB172i 30 kW, yüksek ısı ihtiyacına sahip ev ve alanlar için tasarlanmış, premium segment bir yoğuşmalı kombidir. %93'e varan verimliliği ile enerji tasarrufu sağlarken, 30 kW ısıtma ve sıcak su kapasitesiyle yüksek performans sunar.
Modern yaşam alanlarına estetik katan titanyum cam ön paneli, Buderus’un bu modelini diğerlerinden ayırır. 50 dB ses seviyesiyle son derece sessiz çalışan cihaz, yaşam konforunu artırır. 1/8 modülasyon özelliği sayesinde ihtiyaca göre güç ayarı yaparak yakıt tüketimini minimize eder.
Gelişmiş teknolojisi sayesinde internet üzerinden akıllı oda termostatlarıyla uyumlu şekilde çalışabilir. Ayrıca uzun ömürlü hidrolik grubu ve dakikada 13.7 litre sıcak su kapasitesi ile günlük ihtiyaçları fazlasıyla karşılar.
Eğer yüksek performanslı, sessiz, şık ve dayanıklı bir kombi arıyorsanız, Buderus Logamax Plus GB172i 30 kW beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.
| Marka | Buderus |
| Model | Logamax Plus GB172i 30 kW |
| Garanti | 36 Ay |
| Kapasite | 30 kW |
| Kapasite Sınıfı | 26.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 11.8 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 440 mm |
| Boy | 840 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Ağırlık | 52 kg |