0850 532 6602
menü

1 dakikada kurulum dahil en iyi fiyatı bulun

En çok tavsiye edilen mühendislik firmalarından ücretsiz 4 teklif al, karşılaştır!

Bölgenizden En uygun fiyatlar En iyi firmalardan

Son istek 4 saat 40 dakika önce Bugün 198 teklif isteği
Anasayfa Demirdöküm Nitromix P28 Kombi Yorumları
Demirdöküm Nitromix P28 Kombi Yorumları

Demirdöküm Nitromix P28 Kombi Yorumları

5,0
2 Değerlendirme
2
0
0
0
0
Yorum yapabilmek için bu kombiyi kurulum dahil satın almış olmalısınız.
Fatih Kumtepe 10 Temmuz 2023, Pazartesi - İstanbul

Başar Altan mühendislikten Demirdöküm nitromix 28 aldım. Kurulum yapmaya gelen ustalar tertemiz bir işçilik yaptılar. Eski kombi sökümü yenisinin montesi ve yoğuşma gideri boruları aklınıza ne gelirse hepsini Türkiye standartlarının üzerinde yaparak kombiyi teslim ettiler. Başar bey de igdaş ve servis açma işlemlerini bizzat kendisi yönlendirme yaptı. Size kalan hiç birşey kalmıyor. Bütün mevzuatı kendileri yapıp size sadece almış olduğunuz kombinin kullanması kalıyor sadece. Kendilerine ve ustalarına teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla öneririm kendilerini.

Bülent Babacan 16 Eylül 2022, Cuma - İstanbul

Çok temiz işçilik ve hızlı kurulum sağladılar. Tüm süreçleri servis dahil kendileri takip etti. Arkadaşlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim. İşiniz düşerse gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kombi Dükkanı

Teşekkür Ederiz Bülent Bey.. Kiracınız ile birlikte iyi organize olduk ve süreci birlikte güzel bir şekilde tamamladık. Demirdöküm Nitromix kombinizi Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz . Saygılar

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2024 Kombi Mühendisi

Karşılaştırmak için 2 kombi seç

En İyi Fiyatı Bul