0850 532 6602

En uygun
ECA Citius Premix 24 HM fiyatını bulun!

Yakınınızdaki sertifikalı en iyi mühendislik firmalarından
şimdi kurulum dahil ücretsiz 4 teklif alın

Anasayfa ECA Citius Premix 24 HM
Garanti Garanti 3 yıl
Kapasite Kapasite 24 kW
Ses seviyesi Ses Gücü 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk
ECA Citius Premix 24 HM

ECA Citius Premix 24 HM

Değerlendirme yok
Isıl Güç: 20.640 kcal/h
ErP Isıtma
A
ErP Sıcak Su
A
Garanti Süresi Garanti 3 yıl
Isıtma Kapasitesi Kapasite 24 kW
Ses Seviyesi Ses 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk

Markanın diğer modelleriyle neredeyse aynı özelliklere sahip olan Citius Premix 24 kW, yüksek verimli ve oldukça ekonomik fiyatlı, premix yoğuşmalı bir kombidir.

Bu kombiyle montaj dahil teklif alın

Teklif Al

ECA Citius Premix 24 HM evim için uygun mu?

24 kW kapasiteye sahip bu ünite takribi 10 metre tül panel radyatörü ısıtabilecek güce sahiptir.

Bir kombinin ne kadar alanı ısıtabileceği, konutun bulunduğu il - ilçe, kat konumu ve binanın yalıtım düzeyi gibi parametrelere göre değişkenlik gösterdiğinden, doğru kapasite seçimi için hesaplama yapılmasını önemle tavsiye ederiz.
Hesaplama Aracı

Doğru modeli seçmek için evinizin ısı kaybını hesaplayın!
Eviniz
kaç m²

Kat
Konumu?

İzolasyon
var mı?
Yerleşim
durumu?

ECA ailesinin yeni üyelerinden Citius Premix 24 kW, diğer ECA kombi modelleri olan Calora Premix 24 ve Proteus Premix 24 kW ile aynı verimlikte ve aynı ebatlarda olup aynı miktarda kullanım sıcak suyu sağlıyor.

ECA Citius Premix 24 kW Verimli mi?

Citius Premix 24 kW %92.1 sezonsal mahal ısıtma ve %85 kullanım suyu enerji verimliliğine sahiptir. Bu verim seviyesiyle ünite ErP sınıflandırmasında ısıtma ve kullanım suyu için A derecelidir.


Yakınınızdaki sertifikalı en iyi iç tesisat firmalarından montaj dahil ECA Citius Premix kombi teklifi alın
4 En İyi Teklifi Al


Ünite, 4 kademe modülasyon özelliği sayesinde gerektiğinde kapasitesini 6.2 kW’ya kadar düşürebiliyor. Böylelikle tüketimin az olduğu küçük evlerde ya da bahar aylarında kombiyi düşük kapasitede çalıştırarak enerji tasarrufunu üst düzeye taşıyor.

Performansı daha da artırmak mümkün, ECA Citius Premix ile modülasyonlu bir oda termostatı kullanmak verimliliği 2-3 puan yükseltebiliyor.

Diğer taraftan ErP uyumlu sirkülasyon pompası sayesinde çok düşük elektrik tüketen kombinin günlük elektrik tüketimi yalnızca 0.2 kWh düzeyinde bulunuyor.

Kullanım sıcak suyunda benzer kapasitede bir çok pahalı marka ile başa baş verimlilikte olan Citius Premix 24 kW bu alanda XL profilde A enerji verimliliğini sunmasını önemli buluyoruz.

Citius Premix hangi evler için ideal?

Küçük ve orta ölçekli daireler için fevkalade bir tercih olarak düşündüğümüz Citius Premix saatlik 20.000 kcal enerji üretebilme kapasitesine sahiptir. Bir kombi değişimi yapıyorsanız ve eski kombiniz bu kapasitedeyse (ve tabi eskiden bir ısınma sorununuz yok ise) gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bu kombinin evinize uygun olup olmadığını kapasite hesaplayıcıyı kullanarak ya da bir teklif talebi oluşturarak kolayca ve bir dakikadan az bir sürede öğrenebilirsiniz.

ECA Citius Premix garanti süresi ve şartları nelerdir?

ECA tarafından 3 yıl garantili olan Citius Premix 24 kW’nın dilerseniz garanti süresini uzatmanız mümkün. ECA yetkili servislerince sunulan çeşitli ek garanti paketlerinin yıllık maliyeti yaklaşık olarak 250 TL civarında bulunuyor.

Ürünün garantiye alınabilmesi ve garanti altında kalması için yetkili iç tesisat firmalarınca şartnameye uygun olarak montajının yapılmış olması ve gaz dağıtım kuruluşundan onay alınması gerekiyor. Cihazın garanti altında kalması için devreye alım işlemlerinin ECA yetkili servislerince yapılmış olması gerekiyor.

[Ürün Özellikleri]
Marka
ECA
Model
Citius Premix 24 HM
Garanti
36 Ay
Derinlik
288 mm
Boy
678 mm
En
410 mm
Renk
Beyaz
Ağırlık
29 kg
Kapasite
24 kW
Kapasite Sınıfı
20.000 kcal/h
Sıcak Su Debisi
10 Lt/Dk
ErP
A Enerji Sınıfı

ECA Citius Premix 24 HM Yorumları

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2021 Kombi Mühendisi
Ücretsiz Teklif Al