0850 532 6602
menü

1 dakikada kurulum dahil en iyi fiyatı bulun

En çok tavsiye edilen mühendislik firmalarından ücretsiz 4 teklif al, karşılaştır!

Bölgenizden En uygun fiyatlar En iyi firmalardan

Son istek 3 saat 34 dakika önce
Anasayfa ECA Citius Premix 24 HM
Garanti Garanti 3 yıl
Kapasite Kapasite 24 kW
Ses seviyesi Ses Gücü 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk
ECA Citius Premix 24 HM

ECA Citius Premix 24 HM

Karşılaştır +
7 Günlük
Fiyat:
11.856,00 TL - 12.356,00 TL
Isıl Güç: 20.640 kcal/h
ErP Isıtma
A
ErP Sıcak Su
A
Garanti Süresi Garanti 3 yıl
Isıtma Kapasitesi Kapasite 24 kW
Ses Seviyesi Ses 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk

Markanın diğer modelleriyle neredeyse aynı özelliklere sahip olan Citius Premix 24 kW, yüksek verimli ve oldukça ekonomik fiyatlı, premix yoğuşmalı bir kombidir.


Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun

Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır

Ücretsiz Teklif Al
Son İstek 3 saat 34 dakika önce

ECA Citius Premix 24 HM evim için uygun mu?

24 kW kapasiteye sahip bu ünite takribi 10 metre tül panel radyatörü ısıtabilecek güce sahiptir.

Kombilerde ihtiyaçtan düşük kapasite seçimi ısınma sorunlarına yol açarken, gereğinden büyük kapasite seçimi ilk yatırım maliyetinizi artırır ve de yüksek tüketim bedelleriyle karşılaşmanıza neden olur.

 

Uygun kapasite seçimi için evinizin ısı kaybını hesaplatmak doğru bir tercih olacaktır. Kombi hesaplama aracı evinizin metrekaresi, kat konumu, bulunduğu bölge gibi birkaç basit parametreyle saatlik ısı kaybınızı hesaplar. Böylelikle kullanmanız gereken kombi kapasitesini ve daireniz için gerekli toplam panel radyatör miktarını kolayca öğrenebilirsiniz.

ECA Citius Premix 24 kW: Özet Bilgi

ECA ailesinin yeni üyelerinden Citius Premix 24 kW, diğer ECA kombi modelleri olan Calora Premix 24 ve Proteus Premix 24 kW ile aynı verimlikte ve aynı ebatlarda olup aynı miktarda kullanım sıcak suyu sağlıyor.

ECA Citius Premix 24 kW Verimli mi?

Citius Premix 24 kW %92.1 sezonsal mahal ısıtma ve %85 kullanım suyu enerji verimliliğine sahiptir. Bu verim seviyesiyle ünite ErP sınıflandırmasında ısıtma ve kullanım suyu için A derecelidir.


Yakınınızdaki sertifikalı en iyi iç tesisat firmalarından montaj dahil ECA Citius Premix kombi teklifi alın
4 En İyi Teklifi Al ❯


Ünite, 4 kademe modülasyon özelliği sayesinde gerektiğinde kapasitesini 6.2 kW’ya kadar düşürebiliyor. Böylelikle tüketimin az olduğu küçük evlerde ya da bahar aylarında kombiyi düşük kapasitede çalıştırarak enerji tasarrufunu üst düzeye taşıyor.

Performansı daha da artırmak mümkün, ECA Citius Premix ile modülasyonlu bir oda termostatı kullanmak verimliliği 2-3 puan yükseltebiliyor.

Diğer taraftan ErP uyumlu sirkülasyon pompası sayesinde çok düşük elektrik tüketen kombinin günlük elektrik tüketimi yalnızca 0.2 kWh düzeyinde bulunuyor.

Kullanım sıcak suyunda benzer kapasitede bir çok pahalı marka ile başa baş verimlilikte olan Citius Premix 24 kW bu alanda XL profilde A enerji verimliliğini sunmasını önemli buluyoruz.

Citius Premix hangi evler için ideal?

Küçük ve orta ölçekli daireler için fevkalade bir tercih olarak düşündüğümüz Citius Premix saatlik 20.000 kcal enerji üretebilme kapasitesine sahiptir. Bir kombi değişimi yapıyorsanız ve eski kombiniz bu kapasitedeyse (ve tabi eskiden bir ısınma sorununuz yok ise) gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bu kombinin evinize uygun olup olmadığını kapasite hesaplayıcıyı kullanarak ya da bir teklif talebi oluşturarak kolayca ve bir dakikadan az bir sürede öğrenebilirsiniz.

ECA Citius Premix garanti süresi ve şartları nelerdir?

ECA tarafından 3 yıl garantili olan Citius Premix 24 kW’nın dilerseniz garanti süresini uzatmanız mümkün. ECA yetkili servislerince sunulan çeşitli ek garanti paketlerinin yıllık maliyeti yaklaşık olarak 250 TL civarında bulunuyor.

Ürünün garantiye alınabilmesi ve garanti altında kalması için yetkili iç tesisat firmalarınca şartnameye uygun olarak montajının yapılmış olması ve gaz dağıtım kuruluşundan onay alınması gerekiyor. Cihazın garanti altında kalması için devreye alım işlemlerinin ECA yetkili servislerince yapılmış olması gerekiyor.

[Citius Premix 24 HM Özellikleri]
Marka ECA
Model Citius Premix 24 HM
Garanti 36 Ay
Derinlik 288 mm
Boy 678 mm
En 410 mm
Renk Beyaz
Ağırlık 29 kg
Kapasite 24 kW
Kapasite Sınıfı 20.000 kcal/h
Maksimum Sıcak Su Debisi 10 Lt/Dk
ErP A Enerji Sınıfı

ECA Citius Premix 24 HM Yorumları

İstanbul - 29 Ocak 2023, Pazar

İsmail Yıldırım

Başar Altan mühendislik firmasından aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve işi bitirmeden bir kuruş dahi almıyorlarlar ödemeyi iş bitiminde yaptım ve Ayrıca yapılan işçiliktende çok memnun kaldım internet üzerinden bu kadar sorunsuz iş yaptırmaktan mutluyum teşekkürler Başar Altan mühendislik..

İstanbul - 6 Aralık 2022, Salı

Özlem Ulubaş Cevaplandı

Üründe hizmette çok güzeldi.emegi geçen herkese teşekkürler

Yankı Grup Mühendislik

Rica ederiz Özlem hanım güle güle kullanın

İstanbul - 12 Ağustos 2022, Cuma

Servet Çelik Cevaplandı

İşin basindan sonuna kadar detaylı bilgilendirmesiyle titizlikle temiz bir işçilikle Güleryüzlü özenli çalışan ustalariyla ve işinin arkasında duran bir firma hizmet aldım firmadan memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.teşekkur ederim .

Kombi Yeri

değerli yorumunuz için teşekkür ederim servet bey.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim.

İstanbul - 5 Eylül 2022, Pazartesi

Ekrem Adıgüzel Cevaplandı

İlgi alaka ve hızlı servis desteği ile mükemmel hizmet . Tşkürler

Kombi Yeri

Biizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Ekrem bey.yeni ürününüz hayırlı olsun

İstanbul - 29 Ocak 2022, Cumartesi

İsa Kazak

Öncelikle firmaya teşekkür ediyorum çünkü yanlış anlaşılmadan dolayı gelişen memnuniyetsizliği kısa sürede telafi ettiler. Hızlı ve planlanan zaman içinde montajı tamamladılar..

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2023 Kombi Mühendisi

Karşılaştırmak için 2 kombi seç

En İyi Fiyatı Bul