0850 532 6602
menü

1 dakikada kurulum dahil en iyi fiyatı bulun

En çok tavsiye edilen mühendislik firmalarından ücretsiz 4 teklif al, karşılaştır!

Bölgenizden En uygun fiyatlar En iyi firmalardan

Son istek 24 dakika önce Bugün 218 teklif isteği
Anasayfa ECA Citius Premix 24 HM
Garanti Garanti 3 yıl
Kapasite Kapasite 24 kW
Ses seviyesi Ses Gücü 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk
ECA Citius Premix 24 HM

ECA Citius Premix 24 HM

Karşılaştır +
Fiyat
Aralığı
18.496,00 TL - 19.275,00 TL
Isıl Güç: 20.640 kcal/h
ErP Isıtma
A
ErP Sıcak Su
A
Garanti Süresi Garanti 3 yıl
Isıtma Kapasitesi Kapasite 24 kW
Ses Seviyesi Ses 52 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 10 lt/dk
Marka ECA
Model Citius Premix 24 HM
Tip Yoğuşmalı
Verimlilik %92,1
ErP Isıtma A
ErP Kullanım Suyu A
Standart Garanti 36 Ay
Kapasite 20.640 kcal/h
Kullanım Suyu Debisi 10 lt/dk

Markanın diğer modelleriyle neredeyse aynı özelliklere sahip olan ECA Citius Premix 24 kW, yüksek verimli ve oldukça ekonomik fiyatlı, tam yoğuşmalı bir kombidir.


Maliyetler

Kurulum hariç ECA Citius Premix 24 kW fiyatı 18.496 ₺ ile 19.275₺ arasında değişmektedir. Fiyatlara kurulum maliyetleri dahil değildir.


Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun

Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır

Son İstek 24 dakika önce
Bugün 218 teklif isteği

Hangi evler için tercih edilmeli?


24 kW kapasiteye sahip bu ünite takribi 10 metre tül panel radyatörü ısıtabilecek güce sahiptir. ECA Citius Premix 24 kW bulunduğunuz şehrin kış şartlarına göre değişmekle birlikte 100 m² - 250 m² arasında bir alanı ısıtabilir.

Evinizin özelliklerini aşağıdaki forma girerek saatlik ısı kaybınızı öğrenebilir ve Citius Premix 24'ün eviniz için doğru seçim olup olmadığını test edebilirsiniz.

Hesaplama Aracı

Evinizin ısı kaybını hesaplayın

Eviniz
kaç m²

Kat
Konumu

İzolasyon
var mı?

Binanız
Bitişik mi?

ECA Citius Premix 24 kW: Özet Bilgi

ECA ailesinin yeni üyelerinden Citius Premix 24 kW, diğer ECA kombi modelleri olan Calora Premix 24 ve Proteus Premix 24 kW ile aynı verimlikte ve aynı ebatlarda olup aynı miktarda kullanım sıcak suyu sağlıyor.

ECA Citius Premix 24 kW verimli mi?

Citius Premix 24 kW %92.1 sezonsal mahal ısıtma ve %85 kullanım suyu enerji verimliliğine sahiptir. Bu verim seviyesiyle ünite ErP sınıflandırmasında ısıtma ve kullanım suyu için A derecelidir.


Yakınınızdaki sertifikalı en iyi iç tesisat firmalarından montaj dahil ECA Citius Premix kombi teklifi alın
4 En İyi Teklifi Al ❯


Ünite, 4 kademe modülasyon özelliği sayesinde gerektiğinde kapasitesini 6.2 kW’ya kadar düşürebiliyor. Böylelikle tüketimin az olduğu küçük evlerde ya da bahar aylarında kombiyi düşük kapasitede çalıştırarak enerji tasarrufunu üst düzeye taşıyor.

Performansı daha da artırmak mümkün, ECA Citius Premix ile modülasyonlu bir oda termostatı kullanmak verimliliği 2-3 puan yükseltebiliyor.

Diğer taraftan ErP uyumlu sirkülasyon pompası sayesinde çok düşük elektrik tüketen kombinin günlük elektrik tüketimi yalnızca 0.2 kWh düzeyinde bulunuyor.

Kullanım sıcak suyunda benzer kapasitede bir çok pahalı marka ile başa baş verimlilikte olan Citius Premix 24 kW bu alanda XL profilde A enerji verimliliğini sunmasını önemli buluyoruz.

Citius Premix kullanım alanı

Küçük ve orta ölçekli daireler için fevkalade bir tercih olarak düşündüğümüz Citius Premix saatlik 20.000 kcal enerji üretebilme kapasitesine sahiptir. Bir kombi değişimi yapıyorsanız ve eski kombiniz bu kapasitedeyse (ve tabi eskiden bir ısınma sorununuz yok ise) gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bu kombinin evinize uygun olup olmadığını kapasite hesaplayıcıyı kullanarak ya da bir teklif talebi oluşturarak kolayca ve bir dakikadan az bir sürede öğrenebilirsiniz.

ECA Citius Premix garanti süresi ve şartları nelerdir?

ECA tarafından 3 yıl garantili olan Citius Premix 24 kW’nın dilerseniz garanti süresini uzatmanız mümkün. ECA yetkili servislerince sunulan çeşitli ek garanti paketlerinin yıllık maliyeti yaklaşık olarak 250 TL civarında bulunuyor.

Ürünün garantiye alınabilmesi ve garanti altında kalması için yetkili iç tesisat firmalarınca şartnameye uygun olarak montajının yapılmış olması ve gaz dağıtım kuruluşundan onay alınması gerekiyor. Cihazın garanti altında kalması için devreye alım işlemlerinin ECA yetkili servislerince yapılmış olması gerekiyor.

ECA Citius Premix 24 HM Yorumları

Yorum yapabilmek için bu kombiyi satın almış olmalısınız.
İzmir - 24 Ocak 2024, Çarşamba

Ali Akın Cevaplandı

5 katlı evimin dükkan dahil olmak üzere tesisatını Kaan Isı firması yapmıştır.Bir çok çevreme kombi değişimi konusunda tavsiye ettiğim bir firmadır.Bu aşamada firma satış pazarlamacıları ofis personelleri dahil hepsi işinde ilgili özverili arkadaşlar.Herşeyden önemlisi yaptığı işi tertemiz yapıyor.Ustaları temiz güvenilir.Kaan ısı o nedenle tercihimdir tavsiye ederim.

Kaan Isı

Olumlu değerlendirmeniz için KAAN ISI ailesi olarak teşekkür ediyoruz

İstanbul - 28 Ağustos 2023, Pazartesi

Nafi Calbaz

çok memnun kaldım zamanlama güzel iş takibi çok çok iyi ısı sonuna kadar takip ediyorlar herkese tavsiye ederim güvenilir işinin takipçisi bir firma teşekkür ederim

İstanbul - 4 Mayıs 2023, Perşembe

Ali Balcı Cevaplandı

Aldığım kombi fiyatınıda ve aralarındaki farkları detaylı olarak anlattılar tercihi bize bıraktılar bizimde görüşümüzü istediler bu güzel bir şey seçenekleri çok tavsiye ederim sizi yaniltacak bir saniyeleri yok size sadece hizmet vermek istiyorlar ve gelen ustadan ve hizmetten de memnunuz her şey için teşekkür ederiz

Başar Altan Mühendislik

çok teşekkür ederim ali bey saygılar

İstanbul - 11 Mart 2023, Cumartesi

Hatıce Sever

Son derece hızlı bir şekilde montajımı yaptılar ustaların işçilikleri çok iyi ben memnun kaldım kombisini değiştirmek isteyenlere tavsiye ederim

İstanbul - 9 Mart 2023, Perşembe

Mehmet Yılmaz

Teşekkür Ederiz Bülent Bey.. Kiracımız ve sizinle birlikte iyi organize olduk ve süreci birlikte güzel bir şekilde tamam ladık.ECA Citius Premix 24 HM kombinizi aldık birgünde hem teklif hemde cihazı monte ettiniz gercekten çok hızlı oldu elinize sağlık birde benim sakarya dan bu işi halletmem iyi oldu zaman açısından bol müşteriler diliyorum

İstanbul - 15 Şubat 2023, Çarşamba

Aydın Esgin Cevaplandı

Firma yetkilisi Yusuf Bey ve Ekibi nin yetkinlige cok yuksek.Her konuda yardimci oluyor ve en iyi sekilde bu sektoru temsil etmektedirler.Destekleri ve Hizmetleri icin kendilerine cok tesekkur ederim.

Delta Kombi

Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ediyoruz Aydın bey.

İstanbul - 29 Ocak 2023, Pazar

İsmail Yıldırım

Başar Altan mühendislik firmasından aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve işi bitirmeden bir kuruş dahi almıyorlarlar ödemeyi iş bitiminde yaptım ve Ayrıca yapılan işçiliktende çok memnun kaldım internet üzerinden bu kadar sorunsuz iş yaptırmaktan mutluyum teşekkürler Başar Altan mühendislik..

İstanbul - 6 Aralık 2022, Salı

Özlem Ulubaş Cevaplandı

Üründe hizmette çok güzeldi.emegi geçen herkese teşekkürler

Yankı Grup Mühendislik

Rica ederiz Özlem hanım güle güle kullanın

İstanbul - 12 Ağustos 2022, Cuma

Servet Çelik Cevaplandı

İşin basindan sonuna kadar detaylı bilgilendirmesiyle titizlikle temiz bir işçilikle Güleryüzlü özenli çalışan ustalariyla ve işinin arkasında duran bir firma hizmet aldım firmadan memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.teşekkur ederim .

Kombi Yeri

değerli yorumunuz için teşekkür ederim servet bey.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim.

İstanbul - 10 Şubat 2023, Cuma

Yücel Doğan Cevaplandı

Kombi yeni takıldı performansı hakkında çok bir yorum yapmam doğru olmaz, fakat kombiyi takan firma oldukça ilgili ve hizli

Yankı Grup Mühendislik

Güzel yorumlarınız için teşekkürler yücel bey

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2024 Kombi Mühendisi

Karşılaştırmak için 2 kombi seç

En İyi Fiyatı Bul