0850 532 6602
menü

1 dakikada kurulum dahil en iyi fiyatı bulun

En çok tavsiye edilen mühendislik firmalarından ücretsiz 4 teklif al, karşılaştır!

Bölgenizden En uygun fiyatlar En iyi firmalardan

Son istek 3 dakika önce Bugün 36 teklif isteği
Anasayfa Protherm Gepard Condens 24
Garanti Garanti 2 yıl
Kapasite Kapasite 23 kW
Ses seviyesi Ses Gücü 54 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 12 lt/dk
Protherm Gepard Condens 24 fiyat ve yorumları

Protherm Gepard Condens 24

Karşılaştır +
Fiyat
Aralığı
15.826,00 TL - 16.492,00 TL
Isıl Güç: 19.780 kcal/h
ErP Isıtma
B
ErP Sıcak Su
A
Garanti Süresi Garanti 2 yıl
Isıtma Kapasitesi Kapasite 23 kW
Ses Seviyesi Ses 54 dB
Sıcak su debisi Sıcak Su 12 lt/dk
Marka Protherm
Model Gepard Condens 24
Tip Yoğuşmalı
Verimlilik %86
ErP Isıtma B
ErP Kullanım Suyu A
Standart Garanti 24 Ay
Kapasite 19.780 kcal/h
Kullanım Suyu Debisi 12 lt/dk

Gepard Condens 24 ekonomik fiyatlı kombi ihtiyacı olanlar için Protherrm tarafından üretilmiş B enerji sınıfında yoğuşmalı bir kombidir.


Maliyetler

Protherm Gepard Condens 24'ün perakende satış fiyatı KDV dahil 15.826 TL'den başlamaktadır. Fiyata kurulum dahil değildir.


Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun

Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır

Son İstek 3 dakika önce
Bugün 36 teklif isteği

Protherm Gepard Condens 24 küçük ve orta büyüklükteki konutlar için piyasadaki en ekonomik fiyatlı kombilerden birisidir. Tamir masraflarından bıktıysanız ve bütçeniz kısıtlı ise doğru ürünü inceliyorsunuz.

23 kW ısıtma gücüyle Gepard Condens 24'ün toplamda 8-9 metre panel radyatörü ısıtabileceğini öngörüyoruz. Kombi hesaplama aracıyla bu kombinin eviniz için yeterli kapasitede olup olmadığını hemen öğrenebilirsiniz.
Hesaplama Aracı

Evinizin ısı kaybını hesaplayın

Eviniz
kaç m²

Kat
Konumu

İzolasyon
var mı?

Binanız
Bitişik mi?

Protherm Gepard Condens 24 nasıl bir kombi?

En uygun fiyatlı kombiler arasında ilk sıralarda yer alan Protherm Gepard Condens 24, mevsimsel verimlilik açısından B enerji sınıfında, kullanım suyu verimliliği açısından ise A enerji sınıfında olan bir kombidir. 23 kW gücüyle ortalama 150 m² daireyi ısıtmabilir. Bu ısıtma alanı, konutun bulunduğu il ve ilçe, bina yalıtımı, bulunduğunuz kat gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir.

Fiyatı ekonomik olmasına rağmen pahalı kombilerde bulunan birçok özelliği Gepard Condes 24'te de bulabilirsiniz. Dakikada 12 litre olan sıcak su kapasitesiyle fiyatıyla el yakan çoğu kombiden daha yüksek kullanım suyu sağlar.

Protherm Gepard Condens 24'ün premix yoğuşmalı (piyasa tabiriyle tam yoğuşmalı) kombilerle arasındaki temel fark enerji tüketimidir. Eğer konvansiyonel bir kombiniz varsa Gepard Condens 24 eski kombinizden daha az yakıt tüketecektir. Bununla birlikte orta büyüklükte bir ev için markanın Gepard Condens 24'ten daha verimli olan Lynx Condens 24 modelini düşünebilirsiniz. Protherm Lynx Condens 24 de son derece uygun fiyatlı bir kombi ve A enerji sınıfında olduğu için Gepard Condens 24'ten daha az yakıt tüketiyor.

Diğer taraftan, ilk ve ana önceliğiniz fiyat ve ikinci önceliğiniz yaygın servis ağı / uygun fiyatlı yedek parça ise Gepard Condens 24'e alternatif bulmakta zorlanacaksınız.

Önemli bilgilerin özeti:

  • 23 kW ısıtma gücüne sahip
  • 12 litre / dk sıca su debisi bulunuyor
  • Mevsimsel Verimliliği %86 ile B dereceli
  • Kullanım suyu verimliliği %83 ile A dereceli
  • Ses şiddeti maksümum güçte 54 dB
  • 2 yıl garantili
  • En düşük güçte 12,3 kW kapasiteyle çalışıyor
  • Ebatları 700x410x295 mm

Sonuç:

Sık sık arıza yapan eski kombinizi değiştirmeyi planlıyorsanız fakat kombi için bütçeniz fazla yüksek değilse Protherm Gepard Condens 24 sizi bu masraflardan uygun fiyatıyla kurtarabilir. Eviniz 100 m²'den daha ufak ise serideki Gepard Condens 20 daha uygun fiyatlı bir seçenektir.

Bütçenizi fazla aşmadan daha verimli bir kombi almak isterseniz markanın Lynx Condens 24 modeli tam aradığınız kombi diyebiliriz.

Gepard Condens 24'ün dezavantajı minimum güçte kapasitesini 12,3 kW'nın altına düşürememesi, avantajı ise uygun fiyatlı yedek parça ve arkasına aldığı Demirdöküm'ün muhteşem servis ağı

Uygun fiyatlı kombilerde doğal olarak tüketim performansından ziyade servis ve yedek parça daha öncelikli bir konu ve ilerleyen yıllarda Protherm kombilerin servis ve yedek parça fiyatı açısından kullanıcısını üzmeyeceği kanaatindeyiz.

Protherm Gepard Condens 24 kombi incelememizin sonuna geldik. Umarız aklınızdaki sorulara yanıt verebilmişizdir. Mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle...  


Yetkili en iyi iç tesisat firmalarından montaj dahil teklif al, %22'ye varan oranda tasarruf et! En uygun Protherm Gepard Condens fiyatı için;

  İhtiyacınla ilgili bir kaç basit soruyu yanıtla
  Sertifikalı güvenilir şirketlerin tekliflerini al
  En iyisini seç

4 En İyi Teklifi Al ❯


Protherm Gepard Condens 24 Yorumları

Yorum yapabilmek için bu kombiyi satın almış olmalısınız.
İstanbul - 18 Temmuz 2024, Perşembe

Naime Yılmaz Cevaplandı

Sorunsuz ,problemsiz bir hizmet aldım ve aldığım diğer fiyatlara göre ekonomik bir şekilde kurulum sağlandı. Ben kendilerine teşekkür ediyorum ilgileri için.

As Mühendislik

Olumlu değerlendirmeniz için As Mühendislik ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2024 Kombi Mühendisi

Karşılaştırmak için 2 kombi seç

En İyi Fiyatı Bul