Protherm kombilerde 2.000₺ tasarruf et
En iyi 4 Protherm bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Protherm |
| Model | Puma Condens 18/24 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %92 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 15.480 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 11,5 lt/dk |
%92 verimliliğe sahip Puma Condens 18/24 kW, Vaillant Group bünyesindeki Protherm markasının tam yoğuşmalı kombi modelidir.
Kurulum hariç 25.755 ₺ - 26.839 ₺ arasında değişen fiyatlar satılan Puma Condens 18/24 kW, kurulum dahil satın alındığında daha uygun fiyata mal edilebilir.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 1 saat 2 dakika önce
Puma Condens 18/24 kW küçük evler için tasarlanmıştır. Bununla birlikte sıcak su konforu oldukça yüksektir.
Kombinin ısıtabileceği alan bulunduğunuz şehrin kış şartlarına ve binanın izolasyon durumuna göre değişebilir. Kesin sonuçlar için aşağıdaki form yardımıyla ısı kaybınızı hesaplayabilirsiniz.
Protherm Puma ısıtma ve kullanım suyunda ErP A derecelidir ve ısıtma sisteminde %92 verimliliğe ulaşabilir.
Yakınınızdaki sertifikalı en iyi iç tesisat firmalarından montaj dahil ECA Proteus Premix 24 kW kombiyle ücretsiz teklifi alın
4 En İyi Teklifi Al ❯
Protherm Puma kombiler üretici tarafından 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.
| Marka | Protherm |
| Model | Puma Condens 18/24 kW |
| Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 18 kW |
| Kapasite Sınıfı | 16.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 11.5 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 400 mm |
| Boy | 270 mm |
| Derinlik | 626 mm |
| Ağırlık | 25,6 kg |
Elinize sağlık
Teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın .
As mühendisliğe ilgiden ve hizmetten dolayı teşekkür ederim.Gayet memnun kaldım.
Bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Murat Bey , uzun yıllarda sorunsuz bir şekilde kullanmanız dileğiyle ....