0850 532 6602
menü

En iyi 4 firmadan,
En iyi 4 teklifi al

Şehrindeki en iyi 4 doğalgaz firmasından kurulum dahil ücretsiz 4 teklif al.

Son istek 40 dakika önce Bugün 48 teklif isteği
Anasayfa Yetkili Servisler Viessmann

Günümüzde evlerimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelen kombiler, konforlu bir yaşam için önemli bir rol oynuyor. Ancak ne yazık ki, kombilerin arızalanması veya bakım ihtiyacı duyması durumunda, birçok kullanıcı kişi güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet alabileceği servis bulmakta endişeleniyor. Özellikle yetkisiz servisler nedeniyle, Viessmann marka kombi kullanıcıları güvenilir ve hızlı bir servis bulma konusu oldukça zorlanabiliyor.

Kombi Mühendisi olarak Viessmann kombi kullanıcılarının bu ihtiyaçlarını karşılamak için Türkiye’deki tüm Viessmann yetkili servis iletişim bilgilerini bir araya getirdik. Bu sayede bulunduğunuz ili seçerek size en yakın Viessmann yetkili servisi telefon ve adres bilgilerine ulaşabilir, arayabilir ve arıza & bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

Bununla birlikte servis kaydı oluşturmak için Viessmann müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Viessmann müşteri hizmetleri [servis_num] numaralı telefondan hizmet vermektedir.

Viessmann servisleri, markanın standartlarına uygun olarak eğitilmiş teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu servisler kombinizin problemini kalıcı şekilde çözmek için gerekli bilgiye ve orijinal yedek parçalara sahip olduklarından bakım veya onarım hizmetini güvenle alabilirsiniz.

Viessmann, kombi kullanıcılarına önemli bir hatırlatma yapmaktadır: kombilerin düzenli bakımı, kullanım ömrünü uzatmak ve arıza riskini minimum düzeye indirmek için oldukça önemlidir. Viessmann her yıl kombi bakımı yapılmasını önermektedir ve bu öneri, kombi kullanıcılarının uzun vadeli konforunu sağlamak adına önemli bir adımdır.

Her ürünün bir kullanım ömrü olduğu gibi Viessmann kombileriniz de bir kullanım ömrüne sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Kombiniz çok eski ya da onarım maliyetleri çok yüksekse yeni, garantili ve daha yüksek enerji verimli bir kombi almayı düşünebilirsiniz.

Kombi değişimi çoğu konutta 1-2 saat içerisinde tamamlanabilir ve bayiler eski Viessmann kombiniz için indirim teklif edebilirler. Eski kombinizi yeni bir Viessmann kombiyle değiştirmeyi düşünürseniz Viessmann Kombi Fiyatları sayfamıza göz atablir, bölgenizdeki kalifiye tesisatçılardan kurulum dahil 4 n iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Viessmann Kombi Arıza Kodları Ne Anlama Geliyor?

Viessmann Hata kodları, arızanın kaynağına ilişkin ipucu verebilir. Sık karşılaşabilecek hata kodları aşağıdadır. Öte yandan aşağıdakilerdışında birçok farklı hata kodu da bulunmaktadır.  

OB Hatası:

Kalorifer tesisatında yeterli basınçta su olmadığını gösteren bu hatanın çözümü için tesisatınıza 1.5 bar basınç seviyesine ulaşana kadar su basmalısınız.

A0 Hatası:

Gaz basıncının yetersiz olduğunı ifade eder. Doğalgaz sayacı ve kombi hattındaki vanaların tam açık olduğundan emin olmalısınız. Vanalar açıksa abone olduğunuz gaz dağıtım şirketini aramalısınız.

F2 Hatası: 

Aşırı ısınma hatasına işaret eden bu kod, sirkülasyonun hiç sağlanmadığı ya da yeterli olmadığı durumlarda görülebilir. En sık karşılaşılan iki nedeni filtrenin tıkalı olması ya da sirkülasyon pompasının arızalı olmasıdır. Şayet evinizdeki tüm radyatör vanaları kapalı ise bu hata ile karşılaşabilirsiniz.

F5 Hatası:

Kullanım suyu sensöründeki probleme işaret eden bu hata NTC sensörünün arızalı olması ya da bağlantılarındaki problemler nedeniyle görülmektedir. 

0850 532 6602

Biz Kombi Mühendisiyiz

Bölgenizdeki yetkili mühendislik firmalarını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Gereksinimlerinizi güvenilir ve akredite profesyonellerle eşleştirme işini bize bırakın. Biz sadece en iyilerle çalışıyoruz. Bugün ücretsiz teklif alın!


Gizlilik Politikası Kullanım Sözleşmesi © 2024 Kombi Mühendisi
En İyi Fiyatı Bul