Viessmann kombilerde 2.000₺ tasarruf et
En iyi 4 Viessmann bayisinden kurulum & gaz onayı dahil teklif al, hemen karşılaştır.
Ücretsiz Bağlayıcılığı yok Bölgendeki firmalardan
| Marka | Viessmann |
| Model | Vitodens Trend 25/29 kW |
| Tip | Yoğuşmalı |
| Verimlilik | %92 |
| ErP Isıtma | A |
| ErP Kullanım Suyu | A |
| Standart Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 21.500 kcal/h |
| Kullanım Suyu Debisi | 14 lt/dk |
Viessmann Vitodens Trend 25/29 kW, geniş modülasyonuyla uzun ömürlü ve üst düzey performansa sahip, yüksek sıcak su konforu sağlayan premix yoğuşmalı bir kombidir.
Viessmann Vitodens Trend 25/29 kW fiyatı kurulumsuz olarak 35.462 TL'den başlamaktadır.
Kurulum dahil en iyi fiyatı anında bulun
Bölgendeki sertifikalı en iyi şirketlerden
Kurulum sonrasında ödeme imkanıyla
30 dakika içinde en iyi 4 teklifin hazır
Son İstek 2 saat 12 dakika önce
Viessmann Vitodens Trend 25/29 kW güçlü bir ünitedir. Çoğu bölgede 160 m² - 220 m² arası çoğu konutu rahatlıkla ısıtabilir.
Viessmann Vitodens Trend ile ne kadar alanı ısıtabileceğinizi aşağıdaki araç yardımıyla kolayca öğrenebilirsiniz.
ErP verimliliği A sınıfı olan Vitodens Trend 25/29 kW'nın mevsimsel verimliliği %92'dir.
Vitodens Trend 25/29 kW Viessmann tarafından üretim hatalarına karşı 2 yıl malzeme ve işçilik garantisiyle satılmaktadır.
1/8 oranıyla önceki modellerine göre oldukça geniş bir modülasyon aralığına sahip olan Vitodens Trend 25/29 kW ΔT = 30K şartlarında dakikada 14 litre gibi oldukça yüksek sıcak su konforu sağlıyor.
Viessmann bünyesinde üretilen yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış Trend 25/29 kW'nın hidrolik grubu tamamen metaldir ve plastik / kompozit aksamlı ünitelere göre ağır çalışma koşullarına karşı daha dirençlidir.
| Marka | Viessmann |
| Model | Vitodens Trend 25/29 |
| Garanti | 24 Ay |
| Kapasite | 25 kW |
| Kapasite Sınıfı | 21.000 kcal/h |
| Maksimum Sıcak Su Debisi | 14 Lt/Dk |
| ErP | A Enerji Sınıfı |
| En | 400 mm |
| Boy | 700 mm |
| Derinlik | 300 mm |
| Ağırlık | 33 kg |
| Renk | Beyaz |
Evime kombi taktırdım. Mustafa Bey en uygun kombi için önce yerinde keşif yaparak anlaştık. işini temizlikle yaptı ve tamamladı. Çok teşekkür ederiz